Home PageRealizacja zamówień

Realizacja zamówień

Aby dokonać zamówienia należy przesłać umieszczony w koszyku poprawnie wypełniony formularz zamówienia i wysłać potwierdzenie zamówienia drogą elektroniczną. W niektórych przypadkach zmiana szczegółów zamówienia jest możliwa, jeżeli klient poinformuje nas odpowiednio wcześniej, to jest przed fizycznym zrealizowaniem zlecenia. W przypadku przesyłania dodatkowych informacji lub wstępnych pytań przed złożeniem zamówienia, należy kontaktować się drogą mejlową lub telefoniczną. Należy wtedy podać swoje dane osobowe z adresem zamawiającego i symbol towaru identyczny z podanym w sklepie internetowym, rozmiar, kolor i inne dane identyfikujące towar.

Wszelkie aplikacje wykonywane są dopiero po zaakceptowaniu końcowej wizualizacji przesłanej drogą mejlową przez sklep Blueberry. Zastrzegamy prawo do małych zmian wielkości względnej nadruku, nasycenia barw czy korekcji umiejscowienia aplikacji.

Złożone przez Państwa zamówienia będą realizowane w terminie do 72 godzin po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie i zaakceptowania wizualizacji. W przypadku chwilowego braku towaru lub innego opóźnienia, termin realizacji może ulec wydłużeniu, o czym zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni drogą elektroniczną.

Jeśli pomimo złożenia zamówienia klient nie odpowiada na mejle, zamówienie po tygodniu uznajemy za nieważne.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO – Ul. Radziwiłłowska 21/2 KRAKÓW  w godzinach od 9 do 16 od poniedziałku do piątku.