Home PageRegulamin

Regulamin

Klientem naszego sklepu może zostać każdy, kto zapozna się z poniższym regulaminem, zaloguje się

i poprawnie wypełni formularz zamówienia.

1.  WŁAŚCICIEL SKLEPU 

Właścicielem sklepu jest:

ANNY S.C.  Marek Łappa, Krystyna Łappa

Ul. Radziwiłłowska 21/2a

31-026 Kraków

tel. 012 430-28-92

NIP 676-22-40-349

REGON  356716441

2.  REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Klienci wpisani do naszej bazy danych mogą rejestrować się w sklepie podając e-mail (login) i hasło.

Aby dokonać zamówienia należy przesłać umieszczony w koszyku poprawnie wypełniony formularz zamówienia i wysłać potwierdzenie zamówienia drogą elektroniczną. W niektórych przypadkach zmiana szczegółów zamówienia jest możliwa, jeżeli klient poinformuje nas odpowiednio wcześniej, to jest przed fizycznym zrealizowaniem zlecenia. W przypadku przesyłania dodatkowych informacji lub wstępnych pytań przed złożeniem zamówienia, należy kontaktować się drogą mejlową lub telefoniczną. Należy wtedy podać swoje dane osobowe z adresem zamawiającego i symbol towaru identyczny z podanym w sklepie internetowym, rozmiar, kolor i inne dane identyfikujące towar.

Wszelkie aplikacje wykonywane są dopiero po zaakceptowaniu końcowej wizualizacji przesłanej drogą mejlową przez sklep Blueberry. Zastrzegamy prawo do małych zmian wielkości względnej nadruku, nasycenia barw czy korekcji umiejscowienia aplikacji.

Złożone przez Państwa zamówienia będą realizowane w terminie do 24 godzin po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie i zaakceptowania wizualizacji. W przypadku chwilowego braku towaru lub innego opóźnienia, termin realizacji może ulec wydłużeniu, o czym zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni drogą elektroniczną.

Jeśli pomimo złożenia zamówienia w sklepie, klient nie odpowiada na mejle, po tygodniu uznajemy zamówienie za nieważne.

3.  FORMY PŁATNOŚCI

przedpłata / przelew na konto – prosimy o dokonywanie  przelewu w wysokości:

wartość zamówienia + koszt wysyłki

9,00 zł – przesyłka zwykła

12,00 zł  – przesyłka priorytetowa

20,00 zł – przesyłka kurierska

na adres:

ANNY S.C. Krystyna Łappa, Marek Łappa

ul. Radziwiłłowska 21/2  31-026 Kraków

Idea Bank

Nr rachunku  53 1950 0001 2006 0034 1232 0002

W tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres.

FORMA PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM DOTYCZY TYLKO WYSYŁKI TOWARÓW GOTOWYCH, WYBRANYCH Z NASZEGO KATALOGU. INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA Z NADRUKIEM NIE PODLEGAJĄ TEJ FORMIE PŁATNOŚCI. AKCEPTOWANA JEST TYLKO PRZEDPŁATA NA KONTO.

Nie realizujemy zamówień za pobraniem jeżeli klient nie poda pełnych danych osobowych i adresowych włącznie z aktualnym numerem telefonu.

Zakupiony u nas towar wysyłamy Pocztą Polską. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto w walucie polskiej PLN. Przekazy pieniężne dokonane na adres sklepu nie będą honorowane.

4.  REKLAMACJE

Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie objęte są rękojmią za wady ukryte towaru na zasadach ogólnych. Na wszystkie oferowane przez nas produkty udzielana jest gwarancja, która obejmuje błędny rozmiar, nadruk, typ i kolor koszulki, oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Artykuły robione na indywidualne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Prosimy więc o przemyślane zakupy.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamawianych z otrzymanymi, które wynikają z różnic ustawienia monitora, w szczególności różnic w barwach i odcieniach a także niewielkich różnic w wielkości i umiejscowieniu nadruku, nie stanowią podstaw do zwrotu towaru. Wynikają one ze specyfiki sklepu.

W celu dokonania reklamacji należy skontaktować się ze sklepem drogą elektroniczną lub telefonicznie w terminie do 14 dni od daty otrzymania towaru. Po uzgodnieniu zwrotu dostarczyć na swój koszt reklamowany towar na adres firmy. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony klientowi na koszt sprzedawcy, wraz ze zwrotem kosztów poniesionych przez kupującego, a wynikłymi z konieczności odesłania wadliwego towaru. W wypadku braku towaru na wymianę, zwracamy wartość zamówienia. Jednocześnie informujemy że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Klientowi przysługuje możliwość zwrotu towaru wybranego z produktów gotowych sklepu Blueberry w terminie do 14 dni od daty zakupu. Kupujący pokrywa wtedy koszty przesyłki zwrotnej. W każdym przypadku zwracany przedmiot powinien być w stanie nienoszącym śladów użytkowania i zwrócony w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli warunki te nie zostaną spełnione, sklep ma prawo odmowy wymiany/zwrotu.